Fidan sherebeli

Shitet nga: MYRTO CANKAJ 16 Maj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 LEK

Komuna: Berat
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
sherebel mali i rritur ne natyre . fidan te shendetshem dhe mjaft cilesor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim