Paisje, Unit Dentar, Aspirator Kirurgjikal, Auto..

Shitet nga: Bledi 20 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Berat
Shërbimet : Të tjera
Shes kliniken time Dentare, komplet: Unit Dentar "Dentsan", Aspirator Kirurgjikal, Autoklave, Sterelizator, Amalgamator, Vegla te ndryshme te Stomatologut, 5 Karrige ne gjendje sh te mire, pjesa e rafteve , nje Kondicioner, Te gjitha jane blere te reja dhe jane perdorur 4 vjet.
Te interesuarve u dergohen fotot me email.
Klinika shitet ne fund te Djetorit ose fillim Janarit.
Dergoni email: blediansekseni@yahoo.it nqs jeni te interesuar. Flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim