BISNES AGJENCI UDHETIMI

Shitet nga: Eduart 06 Maj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Berat
SHES BISNESIN AGJENCI UDHETIMI PER ARSYE (EMIGRIMI NE AMERIK.) AKTIVITETI KA 17 MUAJ AKTIV DHE ME TE ARDHURA TE MAJFTUESHME, NE KETE BISNES BEJM DHE RIMBUSHJE ELKTRONIKE PER CELULARE,SHESIM DHE SHTEPIA,MUND TA QUANI MULTI FUNKSIONAL, ESHTE NJE BIZNES SHUM I LEVERDISSHEM , NJE BISNES KU NUK KJE NEVOJ TE INVESTOSH SEPSE ESHTE NE VAZHDIMESI. PER CDO INFORMACION TELEFONONI 0696183410 ..... cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim