Objekt me qera ne Berat

Shitet nga: ardit 11 Krr 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Hapësirat : Të tjera
Jepet sheshi me qera per shum lloish punesh me kryeqyzimit te rugve berat..fier. lushnje . Ne poshnje .Jepet me qera .bashk me lavazho dhe nji zyr. Per cmimin .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim