Shiten dy dyqane

Shitet nga: Novrus Vrapi 13 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Berat
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndodhen prane tregut fruta- perime bar-kafe'' Shelgu''bashke me dyqanin bulmet-zarzavate. te ndare perkatesisht ne 72.8m2 dhe 58m2. Cmimi eshte per te dy dhe i diskutueshem. Shitja behet per aresye largimi nga Shqiperia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim