Objekt per aktivitete ne Berat

Shitet nga: Endri Gjoroveni 17 Qer 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani rreth 200m2 ne berat ne ane te rruges kryesore antipatrea . Dyqani ka oborr perpara dhe esht i rrethuar . Ne kte objekt mund te krijosh aktivitete te medha . Neqoftese dikush eshte i interesuar te kontaktoj ne keta numra . 069 440 7423, 069 832 2305
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim