Bisnesi i nje parukerie

Shitet nga: dyqane 20 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Berat
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
parukeri e areduar totalisht n gjendje pune. Vendodhja ne rrugen nacionale berat-skrapar ne qender te qytetit perball drejtoris rajonare te tatimeve. Siperfaqa 30m katror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim