Shes dhome frigoriferike 300 m3

Shitet nga: Altin 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Hapësirat : Depo
1- Gjatesia 12m
2- Gjeresia 6m
3- Lartesia 4.5m
Ftohja maksimale -5 grade
4-Kapaciteti 100 ton
5- Dhoma eshte e kompozuar me panele te çmontueshme 12cm, me parametra per frigorifer
6- Dhoma eshte e kompletuar me te gjitha aksesoret
7- Dhoma eshte e montuar prej 2 vitesh dhe eshte ne gjendje shume te mire
8- Cmimi 13000 euro (i arsyeshem)
9- Nese deshironi qe ta merrni me qera, pagesa mujore 200 euro.

Cel: +355 69 23 97 586
Adresa Berat

Cel. : +355 69 23 97 586

Shiten koshat , arkat dhe aksesoret e tjere

- OBJEKTI MUND TE JEPET EDHE ME QERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim