Sensor parkimi per mbrapa 4 cop,nderohen me XENO..

Shitet nga: dragan 02 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Berat
Pajisje : Të tjera
Sensor parkimi per mbrapa,me ekran led ,sensoret me ekranin lidhen me wireless dmth seshte nevoja te kaloni fije,eshte dhe akustik pra ben beep kur i afrohesh objektit,jan te rinj te paperdorur,Shiten ose nderohen me drita xenon(paketa +llamba te reja H1) ,sensoret jan bler ne ebay
http://www.ebay.com/itm/CAR-REVERSING-REVERSE-PARKING-4-SENSOR-LED-DISPLAY-BUZZER-ALARM-YELLOW-Sensor-/261221840668?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3cd208f71c
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim