Kasetafon

Shitet nga: Tomi 09 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Berat
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kasetafon i ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim