Disqe bmw 20

Shitet nga: bmw 26 Nën 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe bmw 20 pa goma sepse gomat sjan ne gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim