Disqe Audi

Shitet nga: Visi 19 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 LEK

Komuna: Berat
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe R17 te kromuar /45/225 me gjith goma ne gjendje te mire , disqet jane Audi origjinal , bejn per golf 4 , passat etj, disqet jan ne gjendje shum te mire jadhe te vendosur ne golf 4 . Si jane ne foto per me shum kontakt tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim