4 goma 275 45 r19 per tuareg gati te reja 80%

Shitet nga: eno 28 Krr 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne gjendje gati te re...2 michelin e 2 goma japoneze toyo me disqe te reja 19 te pagervishur....per me shume info tel eno...0695281427...faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim