4 Goma me Disqe 275 45 R 19

Shitet nga: engjull 28 Krr 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dy goma michelin dhe 2 goma Japoneze toyo gati te reja 80 %.per me shum info kontakto Eno 0695281427Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim