Navigator C class clk slk

Shitet nga: navi 03 Maj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Berat
Pajisje : GPS pajisje
navigator per mercedez C class clk slk B class dhe A class
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim