KINLON BRAND MOTORCYCLE -06

Shitet nga: ferdi 28 Qer 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 LEK

Komuna: Berat
Motoçikleta : Të tjera
ESHT ME LETRA . TARG TE NXJER NQOFTSE DO E BEN DHE ME TARG TE VOGEL
,NE LETRA ESHT JL50-2B POR MOTORIN E KA 115 CC
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim