shitet dhe nderrohet

Shitet nga: Eugen 11 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Airbag ,
Xhama elektrik
Navigator
Disqe Alumini 16
Naft 2.5
Gjendje motorrike shum te mire
Dokumenta te paguara per 1 vit ..deri ne shkurt te 2016
mundesi nderrimi me fuoristrade 98 e lart..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim