VW Polo 1.0 benzin -01

Shitet nga: eno 02 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Berat
Okazion-volkswagen polo 1.0 me benzine. Ne kushte perfekte.Xhamat me komandim elektrik dhe celsat e hapjes/mbylljes te vendosura 1 muaj me pare te rinj ne itali tek volkswageni , bashke me nderrimin e kater gomave. Me kondicioner. Tapiceria shume e paster dhe ne kushte shume te mira,. Dokumente te rregullta dhe makina eshte ne gjendje per cdo prove. Makina eshte e pajisur dhe me karten jeshile ( siguracion) per levizje ne gjithe vendet e komunitetit europian ( skadenza gusht 2015). Kjo makine eshte ideale per personat sapo pajisur me patente.Te kontaktojne vetem personat e interesuar. Cmimi pak i negocjushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim