VW PASSAT 1.9 T-DI -03

Shitet nga: endri 12 Tet 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Berat
Shes VW PASSAT 1.9 T-DI(E Kuqe) NAFTE HIGHLINE-EXECUTIVE NAVIGATOR
-VITI PRODHIMIT 21-Dhjetor-2002, -MODEL 2003
-152675 Km ,
- Kambio MANUALE, Ngjyrë blu PERLE,
-Klima DIGITALE - BIZONE,
-TAPICERI HIGHLINE mershini+kamosh blu
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-RADIO - BORD KOMPJUTER
-FENERE ME LUPA & FENERE MJEGULLE
-Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-SEDILET E PARA ME NGROHJE, Armrest , Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi Elektrike,Sediljet e pasme të palosshme,kroskot druri
-8x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik,( Presidencial druri )
-2 Çelësa, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme, Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe alumini 17inches te Markes ``VW ``,
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta
CMIMI 4900 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim