VW Golf 5 benzin -06

Shitet nga: Lorenc 01 Dhj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Berat
shitet Golf 5 i vitit 2006...full opsion.1.4 FSI, km 74000;goma te reja, vaj,filtra dhe ferota te sa po nderuara me liber servisi, makina ka nje vit qe ka hyr ne shqiperi dhe nuk perdoret. shitet per arsye mos perdorimi. cmimi 5.700 euro me dogan te paguar. i diskutushem. 0698194818 Lorenc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim