VW GOLF GTD 1.6 DIESEL -98

Shitet nga: Xhuli 13 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Berat
VW GOLF 2 GTD, 1.6 TURBO, MAKINA ESHTE SHUME SHUME EMBAJTUR SI JASHTE NE BOJE E LLAMARINE DHE NGA BRENDA NE TAPICERI.KOMPLET SHERBIMET E SAPO BERA VAJ FILTRA MOTORRI, ESHTE DHE I DISKUTUESHEM,JO SMS.!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim