Toyota Rav 4 2.0 diesel -02

Shitet nga: Beso 02 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Berat
Shitet Rav 4 2002 Nafte, makina eshte ne gjendje shume te mire, goma te reja 30 % te perdorura, sherbime te sapo kryera. Makina ndodhet ne Kucove, te interesuarit te kontaktojne ne nr 0672017120 . dhe mund ta shihni nga afer. Makina eshte me dokumenta te rregullta deri ne korrik 2015 te paguara .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim