Suzuki vitar -01

Shitet nga: Miri 11 Krr 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 LEK

Komuna: Berat
Suzuki vitar motor 2.0 naft shitet per arsye mos perdorimi eshte ne gjendise shum te mir dhe ne kra te diatht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim