Suzuki Viatra 2.0 diesel -01

Shitet nga: miri 15 Krr 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 LEK

Komuna: Berat
Suzuki Vitar 2.0 diesel .Shitet per arsyemos perdorimi eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe shum ekonomik .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim