Saab 93 1.9 TTiD -08

Shitet nga: Saab 22 Sht 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shitet Saab 93 Sorthatch ,

- TTiD 1.9 diesel 180 cv shum ekonomike .
-Viti Shtator 2008.
-Taksat te paguara deri ne 2015 .
-Targa shqiptare.
-Gomat e reja Continental .
-Sherbimet e bera rregullisht ne itali (1 vit makine e perdorur ne Shqiperi dhe dora e 2-te).
-Navigator.
-Biturbo.
-Xenon.
-Sedilje Lekure.
-Butona ne timon
-Kambio manual 6 marsha.
- 84 MIJE KILOMETRA ORIGJINALE .
-Shume e paster si makine , si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike .
CMIMI 10.000 Euro pak i diskutueshem .
Nr kontakti : 0693635555.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim