Renault scenic -02

Shitet nga: Tomi 02 Gsh 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Berat
Abs,
6 airbag
Cd player,
Disqe alumini
dokumenta te paguara deri 15.06.2015.
Ajer i kondicionuar.
ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim