Peugeot 206 1.3 benzin -00

Shitet nga: klodi 06 Qer 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Berat
makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike motorike
sherbimet e kryera ne kohen e duhur sidomos vaj filtra dhe rripat e fazes e dinamos
makina ka mbullje qendrore me pult original xhama elektrik aerbag shoferi gomat te sapo nderruara dhe sherbimet e fundit jan bere para pak kohesh komplet.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim