Opel Corsa 1.2 Benzin -01

Shitet nga: T.A 12 Sht 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Berat
Makina eshte ne gjendje perfekte. Eshte me dokumenta te rregullta , me siguracion dhe me te gjitha letrat e tjera te prera. Ka motor 1.2 Benzin , eshte me airbag , kondicioner ne pune dhe ne gjendje mjaft te mire. Dhe nga brenda makina eshte shume e kenaqshme , me tapiceri dhe me te gjitha gjerat e tjera te nevojshme ne gjendje perfekte. Makina eshte dhe me xhama te zinj. Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 0698884282
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim