Opel Astra benzin -00

Shitet nga: anis beqari 12 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Berat
Benzine 1.4 me impjant gazi dixhital shume ekonomike dhe ne gjendej shume te mire xhenerike. Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim