Opel Astra 1.9 diesel -01

Shitet nga: diti 20 Maj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Berat
makina esht me dogan te paguar dhe ne gjendje shum te mir me motorr1.9 nafte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim