Nissan Terrano 2.7 dizel -00

Shitet nga: Nisani 17 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Berat
Shitet Nissan Terrano 4X4 , 2.7 Nafte e vitit 2000 ne gjendje te perkryer. Makina i ka dokumentat te paguara dhe sherbime te kryera rregullisht. Makina eshte perdorur vetem nga nje dore dhe eshte e gatshme per cdo prove. Shitet per arsye mosperdorimi. Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim