Nissan Almeria 1.4 benzin -99

Shitet nga: nissan 14 Tet 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Berat
Nissan almeria viti 1999 ,1.4 benzin .133000 km origin ale.kondicioner.disqe alumini 15. Makinaeshte ne gjensje te mire motorrike dhe xhenerike.cmimi I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim