Mitsubishi L200, 2.5 dziel -09

Shitet nga: BENZI 11 Dhj 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shitet Mitsubishi L200, 2.5 Nafte, kambio manuale. Shitet per arsye mosperdorimi.
Makina ka 4 porta dhe karroceri, makina eshte ne gjendje te shkelqyer.
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

Makina mund te nderrohet me marrveshje.

Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim