Mercedes S 320 dizel -02

Shitet nga: rexhina 19 Maj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
makina eshte ne gjendje shum te mire dhe mund te nderohet me makine me te lire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim