Mercedes ML 320 benzin -01

Shitet nga: ani 11 Krr 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 000 EUR

Komuna: Berat
Shitet ML 320 Benzine-Gaz , dokumentacioni i rregullt .
Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 4500euro . I diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim