Mercedes E 250 diesel -98

Shitet nga: ledi 22 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Berat
Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me letra te rregullta, klima,abs,tapiceri lekure.disqe alumini,goma te reja,. Per me shume kontaktoni ne nr 0698787467
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim