Mercedes E 200 benzin -98

Shitet nga: beni 11 Sht 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Berat
makina eshte ne gjendje shum te mir,disqe alumini,kamje manuale,200 GAS-BENZIN impiant i hellur ne itali,dokumenta te paguara deri ne shkurt 2015,ka reth 1 vit qe ka ardh nga italia.goma te reja dhe sherbimet e kryera para 1 jave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim