Mercedes C 220cdi -02

Shitet nga: Eri 11 Sht 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Berat
Mercedes Benz 220cdi ,viti prodhimit 2002,kambio automatike,sensor parkimi para dhe mbrapa,ne gjendje sh te mire,shitet per arsye mos perdorimi,cmimi i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim