Mercedes A 170 dizel -00

Shitet nga: fatjon gjishti 08 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Berat
okazoin shitet mercedez benz a class 170 eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhemerike makina ka dy muaj qe ka ardhur nga italia dekumentat te paguara per nje vit baxhaja eshte me hapje me 5 flet kilometra ka ber vetem 140 000 nxitoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim