Mercedes A 140 benzin -98

Shitet nga: Miri 22 Tet 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Berat
MERCEDES BENZ A-CLASS , VITI 1998 , MOTORR 1.4 BENZINE , KONDICIONER ,NE GJENDJE SHUME TE MIRE , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , GOMA TE REJA , AIRBAG , CMIMI : 1900 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim