Mercedes 250 diesel -91

Shitet nga: Xhulio 28 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Berat
Benz 250, , nafte , kondicioner, abs , , sensor te integruar. ne gjendje te shume te mire motorrike dhe xhenerike. Taksa te paguara. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 15000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim