Mercedes 220 CDI -01

Shitet nga: Benzi 19 Nën 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shitet Mercedes Benz 220 CDI nafte me targa te re4ja dhe dokumeta te rregullta.

Full option dhe ne gjendje perfekte. gati per cdo lloj prove.

Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim