Mercedes 220 CDI 2002 -02

Shitet nga: juli 16 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Berat
SHitet Mercedes benz modele 2002 me klima srs eps ne gjndje shume te mir pune te tera sherbimete ebera eshifni dhe ne foto pe me shum ifo kontaktoni.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim