Mazda MPV dizel -03

Shitet nga: Sergio 08 Nën 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Berat
kjo makin esht totalish ne gjendje shum te mire me sherbimet mekanike sapo jan bere disa sherbime vollan disk prcidisk dhe guzhunjeta e freksionit, eshte ndruar ripi fazes dhe gomat jan ne gjendje shum te mira .. makina ka ardhur nga jasht shtetit dhe servisi i esht ber ne shtaror 2014 dhe taksat dhe siguracioni skadoj ne 25 gusht 2015 , ne ju garantojm se makina eshte ne gjendje per udhetuar dhe 200.000 K/m te tjera pa bere as nje servis

Kjo makin eshte familjare 6+1 sendilet jam pothuajse se te reja nuk jan perdorur vare

Cmimi esht i pa diskutushem 5000 euro ose ndrim me makinat mbi 2003 BMW/ AUDI/ Benz/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim