Mazda -97 king cab . diesel 4x4 . with hard top

Shitet nga: Edi 02 Gsh 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   6 000 000 LEK

Komuna: Berat
mazda king cab me karroceri te gjate 4+1. ne gjendje shume te mire i jane bere nte gjitha sherbimet .radiator te ri .
e mbuluar me plastiken orgjinale te karroceris . makina eshte shume ekonomike me konsum te ulet.pa turbo.
dokumenta te paguara deri ne qershor 2016 . sistemi frenimit eshte vendosur i gjithe i ri .
makina eshte me karroceri te gjate king cab. gomat dhe amortizator te rinj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim