MITSUBISHI SHOGUN 3.2 DID ELEGANCE -03

Shitet nga: MITSUBISHI SPORT 23 Maj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Berat
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE. SEDILJET JANE MESHINE TE ZEZE, ELEKTRIKE ME NGROHJE. MAKINA ESHTE E PASTER SI NGA JASHTE, SIC SHIHET NE FOTO, POR EDHE NGA BRENDA TAPICERIA ESHTE PO ASHTU E PASTER. ESHTE ME KASETOFON ORGJINAL ME 5 CD, ME TELEFON NE BOARD.MAKINA ESHTE 1+4, PLUS KA EDHE DY VENDE NE FUND. MAKINA ESHTE ME TIMON ANGLEZ. ESHTE ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE MAJ TE 2015. CMIMI ESHTE PAK I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim