Land Rover Santana 2.5 TDI -05

Shitet nga: santana 27 Maj 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Berat
makina eshte e markes santana koperim me iveko eshte ne gjendje shum te mire per vec sistemit 4x4 qe momentalish i eshte stakuar me dekumentacion te regullt shum e fuqishme si makine si dhe per terene jasht ruge cmimi 8000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim