Hyndai Accen benzin -00

Shitet nga: Agron 08 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 000 LEK

Komuna: Berat
Shesim makine tip hyundai accent ngjyre gri e erret me benzin e fundit te vitit 2000, makina ka pershkruar rreth 205000 kilometro dhe eshte ne gjendje shume te mire pune gjithashtu eshte e pajisur me dokumentet perkatese te cilat i perfundojne ne 10 shkurt te vitit 2015.

Nr i tel ku mund te kontaktoni: 0692115772
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim