Ford focus 1.8 naft -04

Shitet nga: Flori 15 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
shes ford focus , 1.8 naft ne gjendje shum te mire , mottorrike dhe xhenerike , ska asnje lloj gervishtje . esht shum e paster si jasht dhe brenda . shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim