Ford Galaxy benzin-gaz -99

Shitet nga: Beni 21 Qer 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Berat
SHes makine ford galaxy te 99 me dokumenta te regullta deri ne mars 2015. Automjeti eshte me benzine dhe gaz, eshte shume ekonomik. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha opsionet e mundshme .Makina eshte e sapo ardhur nga italia .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim